Звернення Запорізького козацтва до Українського народу

  Автор:
  119

Шановні співгромадяни!

Україна сьогодні опинилася в центрі світового конфлікту. Політичне керівництво Росії переступило небезпечну межу, здійснивши акт неприхованої агресії по відношенню до мирної держави Україна. Сепаратистські сили в середині країни налаштовані розколоти суспільство, знищити українську державність. Їх методи — масові заворушення, збройні акції протесту, що ведуть до громадянської війни та розколу країни.

Ми засуджуємо введення військ Російської Федерації до Автономної Республіки Крим, що є територією суверенної держави Україна. Ми засуджуємо блокування військових гарнізонів Збройних сил України на півострові, а також інших установ та організацій. Ми засуджуємо сепаратизм!

Запорозьке козацтво, як і багато століть тому, за першим покликом Вітчизни з усім завзяттям та самовідданістю готове боронити громадський спокій, захищати конституційні права та законні інтереси українського народу, охороняти рідну землю та українські кордони.

Український народ споконвіку намагався жити в мирі та злагоді з іншими народами, тим більше братніми слов’янами. Ми вдячні всім народам за підтримку української державності, європейських та загальнолюдських цінностей в Україні.

Ми закликаємо встати на захист нашої держави, вступати до лав Української Армії, або підтримати українські збройні сили в будь-який інший спосіб.

Брати українці в єдності наша сила та перемога! Слава Україні!

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук