Заява «Нетішинського козацького полку Хмельниччини»

  Автор:
  195

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

У козака сила лише в своїй землі.
В чужому краї є сила лише проти полону.
(З козацького завіту)

Ми, українці, знову бачимо на території нашої незалежної держави вйськовослужбовців іншої країни, які під приводом порятунку нас від невідомо чого окупують нашу територію.

Рада національної безпеки та оборони України увечері 1 березня дала розпорядження привести війська країни в повну бойову готовність і забезпечити належну охорону аеропортів, атомних електростанцій, інших стратегічних об’єктів.

Нетішинська міська громадська організація «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» не може стояти осторонь бурхливих подій на рідній землі і рішуче засуджує невиправдану агресію Російської Федерації проти України та участь в окупаційних діях реєстрового козацького «Війська Донского».

Наголошуємо, що НМГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» і громадське формування з охорони громадського порядку при НМГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» стоять на захисті міста Нетішина, ВП ХАЕС.

Слід зазначити, що формування утворилось ще у 2009 році як громадське об’єднання на добровільних засадах з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам задля припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров’я інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також порятунку людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

Тож члени громадського формування здійснюють посилене патрулювання міста у п’ятницю, суботу і неділю, під час святкових, масових заходів, політичних акцій та за потреби – при надзвичайних ситуаціях, стоять на сторожі захисту народу та рідної країни.

Прагнемо, щоб цей непростий час увійшов в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення, подолання тотальної корупції та обману українського народу.

НМГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини»

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук