З Новим Роком!

  Автор:
  164


Шановне козацьке товариство!

Минулий 2015 рік був для нас дуже складним. Та все ж нам вдалося зміцнити наші ряди і створити потужну силу, яка здатна досягти успіхів у збереженні спокою та миру на нашій землі. Запорозькі козаки плідно попрацювали на благо України і зміцнення її обороноздатності.

Координаційна рада з питань козацтва Запорізької ОДА очолила всеукраїнський козацький рух в проведенні бойових операцій “Перехоплення” і «Дозор», а також в акції «Козацький волонтер».

Крім того, в громадсько-політичному житті козацтва відбулась надзвичайно важлива подія – перший в історії Міжнародний конгрес козацтва. Його робота пройшла наприкінці вересня в м. Запоріжжі. За результатами роботи Конгресу була видана книга з виступами отаманів та видатних козаків.

Низькій уклін і подяка всім, хто працював на спільну справу. Висловлюю надію на спільну плідну роботу козацьких організацій України і в наступному 2016 році. Від щирого серця вітаю всіх з Новим роком! Бажаю Вам успіхів у вашій благородній діяльності, миру, злагоди, а також козацької вдачі. Слава Україні! Слава українському козацтву!

З великою повагою, заступник Верховного Отамана України, начальник обласного оперативного штабу КРК Запорізької облдержадміністрації Д.В.Сухінін

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук