З Днем скорботи та примирення!

  Автор:
  265


ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!

Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу.
Народ України – один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.

Скільки б не минуло років з дня Великої Перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій батьківщині. Не шкодуючи ані душі, ані тіла, українці героїчно та мужньо виборювали для світу свободу від нацистських загарбників.

Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг наших дідів. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Змінюються покоління, але не змінюється наше ставлення до героїв війни .
Сьогодні ми, українці, по-новому сприймаємо слова про патріотизм та самопожертву, по-іншому, з більшою силою оцінюємо стійкість і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я Перемоги. В глибокій шані та повазі ми схиляємо голови перед вашою хоробрістю і відвагою.

9 травня – це той день. коли усі ми віддаємо шану людям, на долю яких випали буремні роки боротьби за свободу нашої Батьківщини і він символізує не лише героїзм, силу духу та самопожертву в ім’я Перемоги, а вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Це свято героїзму і мужності народу, який, не шкодуючи власного життя, здолав нацизм та виборов мир на землі. На жаль, через 72 роки від дня Великої Перемоги народ України знов захищає здобуту свободу та цілісність держави, проявляючи мужність і героїзм як в роки Другої світової війни.

Хай цей день стане днем єднання усіх українців задля утвердження незалежності України, задля її розквіту у дружній Європейській родині. Віримо, що і військовому конфлікту на Донбасі невдовзі настане кінець, а на всіх українських землях знову запанують мир, свобода та злагода.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, за стійкість. безстрашність та звитягу!
Дякуємо вам, що вистояли, перемогли. Ваш приклад відданості рідній землі наслідують наші діти та онуки – воїни української армії, захищаючи Незалежність та цілісність країни на східних фронтах.

Пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і силу духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишиться у серцях нащадків зразком справжнього патріотизму та благородства.

Щиро бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту та звершення всіх ваших мрій і побажань, затишку та благополуччя. Мирного неба вам і вашим родинам.

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук