Війна забирає людські життя, а час – пам’ять

  Автор:
  211

У Другій Світовій війні, яка для багатьох українців стала Великою Вітчизняною, полягли сотні тисяч наших славетних співвітчизників, кращих синів і дочок нашої держави. Воєнне та повоєнне покоління ще добре пам’ятало тих, хто не повернувся до рідних домівок.

Проте час минав. Відходили люди, відходила й пам’ять. Сьогодні навіть не всі сивочолі ветерани зможуть пригадати своїх односельчан, однополчан, сусідів, які не повернулися з війни, залишилися назавжди у її холодних обіймах…

Тому, щоб пам’ять завжди залишалася у наших серцях, з нагоди Дня партизанської слави в ПНЗ «Краєзнавчий центр» з вихованцями гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» було проведено ряд заходів.

Діти відвідали партизанську стоянку на Лисячій горі, поспілкувалися з найстарішим козаком «Нетішинського козацького полку Хмельниччини» Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» полковником П.М. Стукало, людиною, яка пам’ятає ті далекі часи. Дізналися про партизанські загони на Славутчині, вшанували хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни.

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук