В МСК «Запорізька Січ» нове керівництво

  Автор:
  386

19 липня 2014 р. в приміщенні генеральної канцелярії Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» відбулася подія, на яку давно чекали віддані справі козаки. Рівно о 10 годині ранку розпочалося урочисте засідання Великої Ради. Отець Костянтин провів молебень та сказав дуже важливі слова про народ України, захист держави та честь козака-запорожця.

Головував на засіданні полковник В.Т. Четвертак. Отамани затвердили порядок денний та надали слово кожному, хто хотів виступити. Першою справою козаки остаточно вирішили питання зняття з посад В.Л. Хруща та старшини, яка керувала в попередні часи.

Після цього відкрито, демократично, як вимагає звичаєве право, проголосили нових ватажків:

Верховним отаманом оголосили С.П. Кіріченка,

Кириченко С.П.

першим заступником верховного отамана — Д.В. Сухініна,

Сухінін Д.В.

генеральним суддею — В.В. Федорова,
головою ради отаманів — В.Т. Четвертака,
начальником штаба — В.Б. Матсалаєва,
писарем — Т.І. Янченка,
головою ради старійшин — Ф.І. Федорова.

Після виборів головним питанням було організація і проведення оборонних заходів, чергувань, робота козаків на блокпостах міста й області. Особливо серйозно та по-воєнному зібрано, і уважно слухали інформацію начальника обласного оперативного штабу Д.В. Сухініна про хід операції «Дозор» та безпосередню участь в цій операції козацьких загонів.

Інструктаж провів старий заслужений воїн В.Т. Четвертак. Генерал С.П. Кіріченко доповів про перший досвід заходів та попередив братів про важливість цього діла для нормальної життєдіяльності області.

Були й інші питання, але новий склад та козацькі ватажки концентрували увагу на воєнно-політичній ситуації в країні, вирішивши й надалі всіляко підтримувати прикордонників та захищати область.

Джерело інформації >>> МСК

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук