Посвята у козачата

  Автор:
  256

Однією зі славних сторінок історії українського народу завжди були козаки. Це справжні патріоти своєї держави, які за різних обставин не забували, що належать до нескорених українців, показували приклад, як треба любити Батьківщину. Ідеї козацтва є і в наш час у душі кожного справжнього українця.

Козацтво – символ честі, сили і мужності нашого народу. Його представники дарували історії яскраві зразки служіння Батьківщині, самовідданого захисту рідної землі, продовження славних українських традицій.

18 березня в Нетішинській загальноосвітній школі №4, у рамках діяльності новоствореної дитячої організації «Козачата», відбулось свято «Посвяти в козачата» учнів 2-4х класів.

Організація має свій гімн «Ми маленькі козачата», статут та девіз. Кожен клас – це курінь, який вибрав собі назву, девіз та курінного. Мета створення організації – згуртування колективу дітей початкових класів.

На посвяті були присутні представники «Нетішинського козацького полку Хмельниччини»: отаман полку генерал-осавул Олександр Грицаєнко, члени ради старійшин генерал-осавул Павло Стукало, осавул Олег Троценко та підосавул Анатолій Ожегов, які із задоволенням поповнили свої лави маленькими козачатами школи №4 та вручили їм значки «Козачата».

Маленькі нащадки своїх славетних пращурів зі всією відповідальністю усвідомлюють, що вони є гідними представниками своєї держави і стверджують, що ніколи не осоромлять славного звання козака.

YouTube Preview Image
Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук