Памятаємо історію, шануємо традиціі

  Автор:
  320

24 квітня 2018 року, на запрошення отамана Летичівського районного куріня, делегація Нетішинського козацького полку Хмельниччини у складі 8 чоловік відвідала м. Летичів. Козаки прийняли участь у спільному семінарі – нараді «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді у системі козацької педагогіки».

Зустріч пройшла у теплій, дружній обстановці в актовому залі Летичівського НВК №2 – ліцею. Деякі директори навчальних закладів відзвітували про виконану роботу в дитячих організаціях міста у вигляді фото і відео презентацій та звітів.

Далі виступили отаман Нетішинського козацького полку Хмельниччини та отаман Жуківського куріня НКП Хмельниччини. Вони розповіли про діяльність полку, напрямки роботи, досягнення, найближчі плани.

«Нетішинськи козаки ніколи, з часу заснування, не «лягали» не під одну владу, але завжди відкриті для спілкування і плідної співпраці з будь якими громадськими організаціями та спілками» – сказав отаман НКП генерал-осавул Грицаєнко.

Основною тезою виступу Жуківського отамана, як і всіх попередніх виступів, було «Національно-патріотичне виховання молоді на базі відродження та розвитку козацької ідеології, козацьких звичаїв та традицій». Без молоді в України, а зокрема і у нас, немає майбутнього – сказав осавул Ткачук.

Також було вирішено ще декілька організаційних питань.
А саме, Летичівський районний курінь, на підставі звернення керівництва цієї організації, було включено до складу Нетішинського козацького полку Хмельниччини і переіменовано в Летичівський козацький курінь Нетішинського козацького полку Хмельниччини Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ».

Військового старшину Дядика Івана Петровича призначено отаманом Летичівського козацького куреня і вручено Універсал, який надає йому право вести переговори та погоджувати питання взаємодії з козацькими і громадськими організаціями, силовими структурами та органами влади на місцях від імені «НКП Хмельниччини».

Керівництву новоствореного куреня були передані зразки козацьких посвідчень, шевронів,
іншої документації та атрибутики. Також було досягнуто усної домовленості з тісної співпраці та всебічної взаємодопомоги у справі «Національно-патріотичного виховання учнівської молоді у системі козацької педагогіки, на основі відродження та розвитку козацької ідеології, козацьких звичаїв та традицій».

Козаки НКП Хмельниччини щиро вдячні колективу Летичівського НВК №2 – ліцею, представникам освіти та районної адміністрації Летичіва за дуже теплий і гостинний прийом. 

Фотозвіт зустрічі можно переглянути тут: >>>

Найближчім часом заплановано ще одну зустріч отаманів для вирішення та узгодження деяких організаційних питань. 

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:
Текст заголовка для формы подписки
Нажимая на кнопку, я соглашаюсь с политикой обработки персональных данных
Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук