ПАМ’ЯТЬ, ЯКІЙ НЕ ЗНАТИ ЗАБУТТЯ…

  Автор:
  114

День пам’яті та примирення з нагоди 71-і річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Вічно живий подвиг усіх, хто визволяв рідний край, стражденну нашу батьківщину, хто героїчними зусиллями рятував та відбудовував їх від руїн і вдихав нове мирне життя у прийдешність.

Війна не шкодує ні рідних, ні близьких, ані своїх, ані чужих. Саме тому бажаю і благаю для вас, для України, для ваших домівок мирного неба.

Щира вдячність вам, дорогі ветерани, за силу духу, фізичну міць, титанічну працю і те, що залишаєтеся для прийдешніх поколінь зразком мужності та жертовності, еталоном у борні за цілісність і суверенітет Вітчизни.

Вкотре свято Великої Перемоги нагадує нам про героїзм, який в середині минулого століття зупинив поширення фашизму на планеті Земля. Прояви фашизму сьогодні одні з найбільших загроз для України.

Тільки примирення між людьми і єднання усього багатонаціонального народу може зупинити сепаратизм та агресію як зовнішнього, так і внутрішнього ворога, зброя якого має привабливу обгортку політичного популізму.

Наше завдання – дати відсіч усьому, що принесе Україні руйнацію та загальмує реформи на благо людей.

Бажаю усім міцного здоров’я, щедрої на добро, любов та увагу долі. Миру та злагоди у ваших родинах, у всій рідній Україні.

З днем Перемоги вас, дорогі побратими!
Мирного неба нашій рідній українській землі!

Отаман НКП «Хмельниччини»

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук