Нетішинські козаки на ICTV та ТРК «Україна»

  Автор:
  145

Слава може наздогнати будь-кого і в будь-який час, але, як правило, тільки за умов, що на її прихильність вдалося по-справжньому заслужити – своїм життям, переконаннями, вчинками.

«Нетішинський козацький полк Хмельниччини» (далі «НКП Хмельниччини») на чолі з отаманом Олександром Грицаєнком знаний у рідному місті та за його межами не один день і рік. Та цьогорічний жовтень виявився особливим. Спершу в переповненій залі Палацу культури пройшло святкування Дня Українського козацтва та Покрови пресвятої Богородиці.

Це був місцевий рівень поваги та уваги до представників козацького полку. А вже через півтора тижня його слава та діяння сягнули рівня України – сюжет про важливу роль козацького громадського формування з охорони громадського порядку (далі «ГФ з ОГП») ліг в основу «Надзвичайних новин» з Костянтином Стогнієм, які 25 жовтня вийшли на каналі ICTV. Невдовзі (попередньо відомо, що 30 жовтня) про славних нетішинців планує розповісти й ТРК «Україна» та її програма «Критична точка».

«ГФ з ОГП» – один із чисельних структурних підрозділів «НКП Хмельниччини», до якого також входять 4 козацькі сотні (ще й берегині), Кузнецовський та Жуківський курені, Школа бойового гопака «Сварог», дитячо-юнацькі козацькі організації «Нетішинські джури», «Кривинські джури» та «Жуківські джури», кінна секція і творчі колективи.

Як ексклюзивно повідомив очільник «НКП Хмельниччини», провідний інженер служби фізичного захисту ВП «Хмельницька АЕС» Олександр Грицаєнко, здійснені перші кроки щодо створення за межами України, в Ірані, Бушерського куреня, отаманом якого призначений нетішинець Олег Троценко. На основі дозволу, отриманого від МСК «Запорізька Січ», виданий відповідний внутрішній наказ по полку.

Як бачимо з доброго кореня та стовбура розростаються потужні гілки!

Не варто переповідати, про що йдеться та йтиметься в сюжетах про козацтво Нетішина.

Краще їх переглянути тут: >>> «Надзвичайні новини» на каналі ICTV від 27.10.2013 та тут: >>> «Критична точка» на ТРК «Україна» від 05.11.2013.

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук