Нам не байдужа доля Нетішина…

  Автор:
  241

Звернення ГФ з ОГП при НКП «Хмельниччини» до мешканців міста.

Минув непростий 2014 рік. Сьогодні, у кожного громадянина України живе сподівання на світлий, вдалий, а головне мирний 2015р.

Не простим видався минулий рік і для членів громадського формування з охорони громадського порядку (ГФ з ОГП) при Нетішинському козацькому полку Хмельниччини.

Слід зазначити, що члени громадського формування не чекали Майдану, Революції Гідності, зміни влади та т.д. і не перший рік забезпечували охорону громадського порядку на вулицях Нетішина.

Адже за словосполученням члени «ГФ з ОГП» стоять реальні люди, мешканці міста, яким небайдужа його доля. Тому після трудового дня члени ГФ з ОГП поспішали на інструктаж та розпочинали боротьбу з негативними проявами, правопорушеннями й злочинами на вулицях міста.

Загальнодержавне невдоволення громадян країни і нашого міста, неповага до роботи міліції часто спрямовується і на членів ГФ з ОГП. Найчастіше доводиться чути: – А яке право ви маєте мене затримувати?

Тож доводимо до відома, що члени ГФ з ОГП виконують свої повноваження відповідно до Закону України №1835-ІІІ від 22.06.2000р. «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» і зацікавлені у чіткому дотриманні норм закону з боку правоохоронців та завжди стоять на захисті законослухняних громадян.

Прикро, але практично під час кожного патрулювання членам ГФ з ОГП доводиться стикатись з нерозумінням, образами, хамством і погрозами на свою адресу. Більшість громадян відмовляються визнавати і відповідати за вчинені протиправні дії, виплескуючи емоції і негатив, переходять межі людського, цивілізованого спілкування.

Отже поки що, на жаль, доводиться лише сподіватися, що країна і наше місто переживуть переломний момент своєї історії і вийдуть переможцями у боротьбі за краще майбутнє.

Коротко зазначимо, що у 2009 році при НМГО «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» створено ГФ з ОГП, яке діє на основі Статуту з метою сприяння органам місцевого самоврядування, надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, виявлені і розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили, захисті інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від злочинних посягань; участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх.

Що п’ятниці, суботи, неділі, а також під час святкових, масових заходів члени ГФ з ОГП спільно з працівниками Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області здійснювали патрулювання вулиць міста Нетішин протягом 2014р. понад 158 разів; затримано і складено протоколи про скоєні правопорушення на 170 осіб.

Слід зазначити, що нетішинці найчастіше здійснюють порушення вимог:
– статті 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях, поява в громадських місцях у п’яному вигляді);
– статті 175 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).

Систематично, спільно з працівниками органів внутрішніх справ Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області, члени ГФ з ОГП здійснювали відвідування осіб, які знаходяться під адмін. наглядом.

Коротко про те, що було ще зроблено у 2014р.:
09.05.2014р. – члени ГФ з ОГП брали участь в охороні громадського порядку під час урочистостей приурочених до 70-ї річниці перемоги у ВВв.

24-25.05.2014р. – забезпечували громадський спокій на виборчих дільницях під час обрання Президента України та міського голови.

30-31.05.2014р. – члени ГФ з ОГП забезпечували громадський порядок і безпечний відпочинок під час учнівських випускних вечорів.

20.09.2014р. – спільно з працівниками органів внутрішніх справ Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області, члени ГФ з ОГП забезпечували охорону громадського порядку під час міського святкування приуроченого Дню міста.

26.10.2014р. – спільно з працівниками органів внутрішніх справ Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області, члени ГФ з ОГП забезпечували охорону громадського порядку під час виборів до Верховної Ради України.

Неодноразово працівниками органів внутрішніх справ Нетішинського МВ УМВС України в Хмельницькій області, члени ГФ з ОГП залучались в якості понятих при оперативних закупках наркотичних засобів, обшуках квартир і підозрюваних осіб, осіб, причетних до незаконного зберігання та розповсюдження наркотичних речовин.

Під час патрулювання, охорони громадського порядку члени ГФ з ОГП значну увагу приділяють веденню індивідуально-профілактичної роботи з особами схильними до вчинення правопорушень і злочинів. А також з неповнолітніми та їх батьками з метою профілактики дитячої бездоглядності, вчинення дітьми та стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень.

Сподіваємось, що розпочата в Україні реформа МВС буде вдалою і замість карального органу, утвориться відомство служіння та захисту громадян.

Закликаємо до розуміння і сприяння мешканців міста у роботі членів ГФ з ОГП і запрошуємо усіх, кому не байдужа доля країни та нашого міста, приєднуватись до встановлення в ньому порядку, верховенства закону та поваги до людини.

ГФ з ОГП при НКП «Хмельниччини».

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук