Із світлим Воскресінням Христовим!

  Автор:
  65

Брати козаки, джури та берегині!
Від усього серця вітаю всіх вас із святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою. Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам’ятати в часи важких випробувань. 

Козаки завжди бережуть та шанують давні традиції, що дорогі багатьом поколінням наших славетних пращурів. Це наша міць, яка здатна об’єднати серця та подолати випробування. Ми всі прагнемо миру та чекаємо додому наших воїнів-козаків, героїв, захисників України. Тож нехай у цей святковий день віра не полишає жодне серце, а всі молитви будуть почути.

Згадаймо у ці дні усіх, хто віддав життя за нашу з вами можливість жити мирним життям. Не забуваймо про їхні родини, про поранених, демобілізованих, про наших захисників, які зустрічають свято на передовій. Тож нехай Боже благословення береже наших воїнів світла і добра!

Сьогодні ми всі маємо бути як одна велика родина. Поділимося чистими помислами у ці дні зі своїми близькими, завітаймо до тих, хто потребує нашої допомоги і підтримки.

Нехай диво Християнського Воскресіння буде для кожного з вас джерелом миру, любові та достатку, дарує сили на добрі справи задля добробуту ваших родин, наповнить радістю ваші серця, а переможний дух надії додає вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.

Бажаю добробуту в родинах, наснаги та успіху в нових починаннях. Нехай Боже благословіння буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, принесе душевний спокій та непохитну віру в краще майбутнє. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у вашу оселю безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, віру, надію і любов!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 

Отаман НКП «Хмельниччини» генерал-осавул Грицаєнко О.О.

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:
Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук