І у міськвідділі міліції може бути цікаво…

  Автор:
  200

Цікавою, захоплюючою та багатою на враження стала екскурсія до міського відділу міліції для юних козачат – членів дитячої організації «Нетішинські джури».

Нещодавно в будівлі Нетішинської міліії пройшов незвичний для такої організації захід – екскурсія для представників дитячої козацької організації «Нетішинські джури» при Нетішинській міській громадській організації «Нетішинський козацький полк Хмельниччини» Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ».

Цей захід став черговим кроком на шляху до становлення та зміцнення дружніх відносин між міліціонером та дитиною.

У цей день в приміщеннях чергової частини, кімнатах для затриманих, ізоляторі тимчасового утримання лунали захоплені вигуки, сміх малечі, що із непідробним інтересом слухали про те, як працюють правоохоронці.

Особливу цікавість у юних козачат викликали спец. засоби міліціонерів (бронежилет, наручники, гумові кийки), які кожен з екскурсантів мав змогу роздивитися та потримати в руках.

Робота чергової частини, виїзд слідчо-оперативної групи, запах збройного мастила дозволив юним хлопчакам 12-17-ти років поринути у світ ще не відомого, але такого бажаного дорослого чоловічого світу з присмаком небезпеки та відчуттям сили закону.

А розповіді про роботу ізолятора тимчасового утримання ще раз переконали юних козачат в тому, що необхідність суворого дотримання законів та правопорядку – не порожні слова, і за їх порушення настає неминуча відповідальність.

Після цікавої розповіді у приміщенні міськвідділу юні козачата мали змогу продемонструвати свої фізичні можливості на спортивному майданчику. Вони із завзяттям спробували свої сили на перекладині, побігали на міні-футбольному полі.

Також на прохання козачат керівник групи патрульної служби Віктор Занюк продемонстрував службовий патрульний джип у дії (із ввімкненими радіостанціями, міліцейською сиреною).

А по закінченні екскурсії, об’єднавши зусилля, джури та працівники кримінальної міліції у справах дітей вирушили у спільне патрулювання містом, що уже давно стало гарною традицією та дає можливість дітям побачити міліціонера, так би мовити, в дії, поповнити свої правові знання, відточити чіткий алгоритм дій у різних ситуаціях.

Сподіваємось, що подібні заходи сприятимуть вихованню у підростаючого покоління поваги до професії правоохоронця, а також розуміння того, що за свої дії треба завжди відповідати.

Інна Юзюк, ст. інспектор кадрового забезпечення Нетішинського МВВС, капітан міліції 

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук