Добрі справи, гарні вчинки…

  Автор:
  160

Зовсім необов’язково робити великі речі.
Можна робити і маленькі, але з великою любов’ю.

Добрі справи, гарні вчинки…
Як приємно споглядати за щасливими дитячими оченятами, коли їх мрія стає реальністю. Сьогодні збулася мрія однієї дівчинки з Летичіва. Вона навіть і неочікувала, що в переддень останнього дзвоника отримає інвалідний візочок.

24.05.2018 року до Летичівської гімназії завітали запорізькі козаки Нетішинського полку Хмельниччини. На черговій зустрічі з педагогами, учнями гості не лише поділились досвідом національно-патріотичного виховання, а й виконали приємну місію.

Отаман Нeтішинського полку О.О.Грицаєнко вручив дитячий інвалідний візок для учениці 3-а класу Лівіцької Сніжани, яка вразила його своєю щирістю під час попередньої зустрічі. Натомість талановита дівчинка подарувала майстерно виконану гумореску і теплу посмішку.

На заході були присутні селищний голова І.І. Тисячний, начальник відділу освіти Летичівської селищної ради Михайло Маринюк, спеціалісти відділу освіти Алла Човча, Владислав Човча, отаман І.П.Дядик.

Учасники зібрання обговорили проблеми сьогодення, намітили подальший план спільних дій. Тісна співпраця влади, освітян та Запорізького козацтва, що базується на власному прикладі, ідеї моральної та духовної єдності у процесі державотворення – запорука успіху у вихованні підростаючого покоління.

Дякуємо спонсорам, керівництву ХАЕС та Жуківському куреню Нетішинського козацького полку, які пройнялися нашим проханням щоб віднайти та придбати цей засіб пересування для третьокласниці.

Рівно місяць назад ми у перше познайомились із гарними людьми Летичівської громади. Согодні у друге відбулась зустріч де дітки нам подарували (із любов’ю), насмілюсь написати слово… оберіг…

Чарівна берегиня пані Тетяна, керівник навчального закладу та отаман Летичівського куреня Іван Петрович посприяли зустрічі із керівниками громади, керівником відділу освіти… 

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:
Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук