День захисника України

  Автор:
  146

14 жовтня в Україні на Покрову відзначається свято – День захисника України. І це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії нашої держави і згадати тих героїв, які захищали і продовжують захищати незалежність України.

Цей день обрали не випадково, адже ще з давніх-давен наші пращури святкували це свято саме в день покрови, і ця традиція прийшла до нас з часів Київської Русі. Особливо шанували Покрову українські козаки, які після походу заходили до церкви Покрови Пресвятої Богородиці і дякували за збережене життя в бою.

День захисника України – це, на жаль, не те свято, під час якого лунають веселі пісні, адже воно для того, щоб ми ніколи не забули тих героїв, які поклали свої голови за щасливе майбутнє нашої держави.

На превеликий жаль, і зараз ми повинні захищати свою землю від лютого ворога, який намагається розколоти нашу країну, але героїчні вчинки наших бійців на дають ворогові цього зробити, так само, як не давали цього зробити наші предки.

І тому, я вважаю, це – правильно, що День захисника України тепер відзначається саме 14 жовтня, а не 23 лютого, який до нас прийшов від більшовицької армії. Адже ми, українці, повинні відзначати ті свята, які до нас відзначали наші пращури, а не комуністи, які хотіли знищити Україну.

Дуже приємно констатувати той факт, що за останній час боєздатність української армії зросла в рази, що дає нам можливість давати гідну відсіч ворогові. Про це свідчить новітнє озброєння, а саме – бронетранспортер «Козак», один з найкращих у світі серед даного типу озброєння, який учням Нетішинських шкіл продемонстрували військовослужбовці Національної гвардії України з охорони ХАЕС.

Також 14 жовтня 1942 року вважається днем заснування УПА. Бійці української повстанської армії боролися за вільну неньку Україну як від фашистських, так і радянських окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:
Текст заголовка для формы подписки
Нажимая на кнопку, я соглашаюсь с политикой обработки персональных данных
Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук