Члени ГФ з ОГП нагадують, застерігають, закликають…

  Автор:
  164

З приходом весни найкраще піднімають настрій прогулянки на свіжому повітрі. На жаль не всі вміють контролювати бажання до відпочинку і розваг, порушуючи норми державного законодавства, здорового глузду й право на відпочинок інших людей.

Члени ГФ з ОГП (громадського формування з охорони громадського порядку) нагадують, застерігають, закликають мешканців й гостей Нетішина до дотримання законодавства і взаємоповаги, особливо в такий непростий час для України.

НА ЗАМІТКУ батькам неповнолітніх дітей. Саме на вас, мами і тата, лежить відповідальність за «нічні розваги» нащадків. Та для посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

Ще 30 червня 2010 року Нетішинська міська рада своїм рішенням «Про заборону перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, об’єктах, ресторанного господарства, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях м.Нетішин у вечірній час» заборонила можливість перебування дітей у вечірній час, а саме:

– дітей віком до 14 років, від 22.00 год. до 06.00 год.;
– дітей віком від 14 до 18 років, від 23.00 год. до 06.00 год.

Влітку 2013р. вступив в дію Закон України №0952 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час».

В якому Верховна Рада України постановила, що порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Діти віком до 16 років з 22.00 год. до 06.00 год. можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 год. до 06.00 год. дітей до 16 років без супроводження.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з 22.00 год. до 06.00 год. вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку”.

З метою інформаційно-попереджувальної роботи акцентуємо увагу на статтях КупАП, норми яких найчастіше порушують нетішинці, а саме:

– ст.173-2 (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або не проходження колекційної програми);
– ст.173 (дрібне хуліганство);
– ст.178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді);
– ст.175 -1 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях);
– ст.180 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння);
– ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей);
– ст.182 ( порушення тиші у громадських місцях).

Закликаємо мешканців міста не розпивати спиртні напої та не вживати тютюнові вироби в громадських місцях, а особливо на територіях навчальних закладів, дитячих майданчиках та в під’їздах будинків.

ГФ з ОГП при Нетішинському козацькому полку «Хмельниччини».

Залиште свій коментар:

на Блозі
в Вконтакті
в Фейсбук